Targi elektryczne

Czyli nie tylko elektronika.
Awatar użytkownika
piglet11
***
Posty: 278
Rejestracja: 24 maja 2010, 18:31
Lokalizacja: Jasło Rzeszów

Targi elektryczne

Post autor: piglet11 »

Jak wiecie lub nie wiecie jutro odbywają się w Bielsko-Białej targi elektryczne i tu pytanie czy ktoś sie na nie wybiera? Ja jadę ze szkoły, SEP sponsoruje wyjazd :D
Awatar użytkownika
piglet11
***
Posty: 278
Rejestracja: 24 maja 2010, 18:31
Lokalizacja: Jasło Rzeszów

Re: Targi elektryczne

Post autor: piglet11 »

Przed chwilą właśnie wróciłem z targów i zamieszczam kilka zdjęć z wyprawy. Krótko mówiąc wiele firm miało stoiska, takie jak np. Dacpol, Ferroxcube oraz z Elektroniki Praktycznej stali (nabrałem wszystkie możliwe wydania z tego miesiąca). Firmy pokazywały na wystawach swoje elementy lecz niestety sampli nie dawali. Do wzięcia było wiele rozmaitych katalogów, płyt oraz niekiedy udało się jakiś mały kabelek lub zacisk na przewody. Wszystkich stoiska było tyle, że przez te 4 godziny ciężko było wszystko dokłądnie zwiedzić, zdjecia też wybiórczych elementów. Ogólnie podobało mi się, a przejścia pomiędzy namiotami umilał widok miłych hostess :D Pytajcie jeśli chcecie coś wiecej się dowiedzieć, a czego nie napisałem.
Załączniki
t8.jpg
t7.jpg
t6.jpg
t5.jpg
t4.jpg
t1.jpg
Awatar użytkownika
slu_1982
Administrator
Posty: 560
Rejestracja: 5 kwie 2010, 17:49
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Targi elektryczne

Post autor: slu_1982 »

Hej,

bardzo fajnie że udało ci się być w takim miejscu, sam bym pojechał gdyby to było niedaleko mnie ;) Swoją drogą nie wiedziałem że Ferroxcube produkuje transformatory dużej mocy. Szkoda że z tych półprzewodników mocy nic ci się nie udało dostać :(
Na Gadu-Gadu nie udzielam żadnych porad związanych z elektroniką ani chemią.
Do tego służy forum !!
Awatar użytkownika
piglet11
***
Posty: 278
Rejestracja: 24 maja 2010, 18:31
Lokalizacja: Jasło Rzeszów

Re: Targi elektryczne

Post autor: piglet11 »

No niestety moduły były nietykalne :/. Najbardziej mnie zaskoczył kondensator 3kF :D na 2,8V o czym zapomniałem wcześniej dodać. Każdemu polecam wyprawę na tego typu imprezę.
ODPOWIEDZ