Rocznica forum - statystyki

Zastrzeżenia, propozycje, ważne informacje.
admin

Rocznica forum - statystyki

Post autor: admin »

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale minął parę dni temu rok od reaktywacji myHV. Pod obecną domeną forum funkcjonuje od sierpnia. Z tej okazji załączam link do statystyk forum od tej daty: Statystyki myHV.org

Jak można zauważyć, nie jest najlepiej, jak na rok działalności. W chwili obecnej mamy kilkanaście tysięcy unikalnych wizyt, 1594 postów, 185 wątków i 42 użytkowników w tym aktywnych niecałych 10. Patrząc na statystyki refererów jest kiepsko, mało kto nas zna.
Awatar użytkownika
Mania-C
Moderator
Posty: 820
Rejestracja: 2 paź 2010, 12:47

Re: Rocznica forum - statystyki

Post autor: Mania-C »

zna nie zna To nie ważne ;) Ważne ze tych 10 aktywnych to ludzie którzy mają zaplecze własnych doświadczeń i pracy z HV wiec dla mnie bynajmniej 10 przeważa nad 40. A co do samych statystyk nie liczę na grona osób zajmujących się wysokimi napięciami , moja luba powtarza ze jestem unikalnym dziwakiem i o 2gim takim nie słyszała nigdy :) aj zresztą sami wiecie jak jest :)

Wiec HVtowcy dobra nasza :) Pozdrawiam
c4r0
****
Posty: 60
Rejestracja: 17 sie 2010, 18:15
Lokalizacja: przed kompem :P
Kontakt:

Re: Rocznica forum - statystyki

Post autor: c4r0 »

Ja sie i tak nie spodziewalem nic lepszego. Ilu jest w Polsce wysokonapieciowcow-hobbystow? Chyba nie tak wielu. Moim zdaniem i tak jest bardzo dobrze, ze forum jeszcze nie umarlo.
ODPOWIEDZ