teslacoil.pl
http://teslacoil.pl/

Rocznica forum - statystyki
http://teslacoil.pl/sprawy-forum-i-spolecznosci/rocznica-forum-statystyki-t205.html
Strona 1 z 1

Autor:  admin [ 9 kwi 2011, 20:00 ]
Tytuł:  Rocznica forum - statystyki

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale minął parę dni temu rok od reaktywacji myHV. Pod obecną domeną forum funkcjonuje od sierpnia. Z tej okazji załączam link do statystyk forum od tej daty: Statystyki myHV.org

Jak można zauważyć, nie jest najlepiej, jak na rok działalności. W chwili obecnej mamy kilkanaście tysięcy unikalnych wizyt, 1594 postów, 185 wątków i 42 użytkowników w tym aktywnych niecałych 10. Patrząc na statystyki refererów jest kiepsko, mało kto nas zna.

Autor:  Mania-C [ 9 kwi 2011, 20:41 ]
Tytuł:  Re: Rocznica forum - statystyki

zna nie zna To nie ważne ;) Ważne ze tych 10 aktywnych to ludzie którzy mają zaplecze własnych doświadczeń i pracy z HV wiec dla mnie bynajmniej 10 przeważa nad 40. A co do samych statystyk nie liczę na grona osób zajmujących się wysokimi napięciami , moja luba powtarza ze jestem unikalnym dziwakiem i o 2gim takim nie słyszała nigdy :) aj zresztą sami wiecie jak jest :)

Wiec HVtowcy dobra nasza :) Pozdrawiam

Autor:  c4r0 [ 12 kwi 2011, 23:02 ]
Tytuł:  Re: Rocznica forum - statystyki

Ja sie i tak nie spodziewalem nic lepszego. Ilu jest w Polsce wysokonapieciowcow-hobbystow? Chyba nie tak wielu. Moim zdaniem i tak jest bardzo dobrze, ze forum jeszcze nie umarlo.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/