Teslathon 2014 - oczywiście dla wszystkich!

Zastrzeżenia, propozycje, ważne informacje.
McKey
***
Posty: 38
Rejestracja: 9 maja 2010, 10:41

Teslathon 2014 - oczywiście dla wszystkich!

Post autor: McKey »

Może tego tematu zabrakło na ogólnym, bo siedzi w "sprawy forum i społeczności", a wątek Teslathon 2014 dla wybranych.

Otóż Teslathon jest dla wszystkich, nawet tych forumowiczów, którzy nie mają swoich cewek, ale chcieliby je np. zobaczyć.

Oczywiście nie zapewniamy tutaj już noclegów z wyżywieniem, ale mogę podziałać i np. dla chętnych popytać, polecić, porezerwować okoliczne schroniska (górskie), czy jakieś hostele i inne noclegownie. Albo przynajmniej dać informacje.

Więc oczywiście zapraszamy na Teslathon WSZYSTKICH - oglądaczy, podziwiaczy, miłośników i w ogóle - wkrótce, jak temat się rozkręci (i całkowicie wyjaśni!), planujemy reklamę na Facebooku, stronę imprezy itd. itp. wtedy warto to rozpropagować gdzie tylko się da.

Żeby nie powstało wrażenie, że Teslathon jest jedynie dla przywożących cewki, czy inne zabawki, a z drugiej strony, żeby nie było, że zwali się do nas 60 oglądaczy i podziwiaczy i będzie w hotelu wmawiało, że oni na Teslathon mają porezerwowane miejsca ;)))

Sugeruję więc adminom, żeby zrobili taki ogólny wątek Teslathon na głównej, tam oczywiście będą informacje oficjalne, daty, terminy, podamy okoliczne hotele, adresy, rozkłady jazdy PKS, i MZK Jelenia Góra, dojazdy do Karpacza, Kowar, Szklarskiej Poręby, Wrocławia...
Obiecuję, że będę tam wrzucał każdą publiczną informację i odpowiadał na wszelkie pytania ze strony pytających :)))
Dla uczestników - wątek Teslathon 2014, który już jest.

Taki zbiór podstawowych, potrzebnych informacji dla wszystkich, nie tylko występujących - ja jestem tam na miejscu, mogę sprawy obadać, opisać, polecić, nie polecić noclegów, ewentualnie coś załatwić, odpowiedzieć na pytania itd. itp.

Ważne, żeby to wisiało na głównej, wtedy więcej osób to zobaczy no i może ściągnie na Teslathon. A oto chodzi, żeby to robiło wrażenie.

No i aha - przy okazji Teslathonu - ogłosić zlot forumowy. To już tak przy okazji.
ODPOWIEDZ