Forum, domena, server

Zastrzeżenia, propozycje, ważne informacje.

Propozycje domen

plhv.org
2
25%
myhv.org
6
75%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
slu_1982
Administrator
Posty: 560
Rejestracja: 5 kwie 2010, 17:49
Lokalizacja: Olsztyn

Forum, domena, server

Post autor: slu_1982 »

Dochodzimy w końcu do porozumienia, jeszcze wszyscy zaakceptują i przenosimy się tu na stałe. Mamy zamiar wykupić domene .org Macie pomysły nad adresem ? Wszystkie high-voltagi pozajmowane, myślę że najłatwiej i najlepiej będzie dać poprzednią nazwę myhv.org Co wy na to ? Niech każdy to potwierdzi i kupujemy domenę. Domena kosztuje ok. 25 zł. Robimy jakąś składkę po 10 zł czy może cyklicznie będziemy to załatwiać. każda osoba z grupy administracji będzie płaciła raz w roku w ustalonej kolejności ?

Jako administratorów proponuje dodać jeszcze methyla, dżejwor chyba uważa że nie ma czasu i głowy do tego. Kto będzie chciał i mógł wpłaci pieniądze i tyle na pewno znajdzie się 25zł rocznie

Napiszcie co o tym sądzicie.
Na Gadu-Gadu nie udzielam żadnych porad związanych z elektroniką ani chemią.
Do tego służy forum !!
admin

Re: Forum, domena, server

Post autor: admin »

Hmm, wpadło mi do głowy PLHV.org

Co do opłaty domeny, myślę że najlepiej zrobić składkę i złożyć się po 6zł (no chyba, że nas mniej będzie w "zarządzie").

Dam ankietę z naszymi typami.
Awatar użytkownika
Dżejwor
Moderator
Posty: 397
Rejestracja: 7 kwie 2010, 15:36

Re: Forum, domena, server

Post autor: Dżejwor »

plhv.org jest dobre. Nawet bardzo dobre ;) Za to ten skrypt forum który jest obecnie jest niedobry - zero przejrzystości i czytelności. Jak dla mnie powinno być zwykle proste phpbb bez udziwnień. Jest przynajmniej czytelne.
admin

Re: Forum, domena, server

Post autor: admin »

Skrypt jest dobry, pozostałe phpbb są przestarzałe, ale fakt, na starcie jest przeładowany.

Ale spokojnie, zajmę się tym, wyrzuci się niepotrzebne rzeczy, zmieni layout itp. Ale przydadzą mi się Wasze uwagi co zmienić czy poprawić.
Awatar użytkownika
slu_1982
Administrator
Posty: 560
Rejestracja: 5 kwie 2010, 17:49
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Forum, domena, server

Post autor: slu_1982 »

To ja wpadłem na taki pomysł, zmień to co chcemy żeby było zmienione, ja też zmienię coś jak dam rade ;) dam moda dżejworowi, admina methylowi, dodam giełdę na forum. Z domeną poczekajmy może z 2 tygodnie.
Na Gadu-Gadu nie udzielam żadnych porad związanych z elektroniką ani chemią.
Do tego służy forum !!
Awatar użytkownika
Dżejwor
Moderator
Posty: 397
Rejestracja: 7 kwie 2010, 15:36

Re: Forum, domena, server

Post autor: Dżejwor »

Wszystko fajnie wszystko pięknie ale nadal podtrzymuję swoje zdanie na temat struktury i szaty graficznej tego skryptu. Skoro nowsze jest lepsze to dlaczego większość forów nadal korzysta z przestarzałego dziadostwa jakim jest zwykłe PHPBB ? Moim zdaniem po prostu dlatego że jest lepsze i czytelniejsze. Uważam że powinno być zwykłe php. Uważam też że to co jest teraz zwyczajnie odstraszy użytkowników.
admin

Re: Forum, domena, server

Post autor: admin »

To ja poproszę dokładnie co jest nieczytelne. Pamiętam walki ze spamerami na starych skryptach, nie chcę do tego wracać.
Awatar użytkownika
slu_1982
Administrator
Posty: 560
Rejestracja: 5 kwie 2010, 17:49
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Forum, domena, server

Post autor: slu_1982 »

To ja to zaraz na zdjęciach pokażę

To bym na początek z kodu wywalił

I jeszcze wkurzające jest to że wszystko jest po drugiej stronie, uśmieszki, profile..
Załączniki
Schowek01.gif
Na Gadu-Gadu nie udzielam żadnych porad związanych z elektroniką ani chemią.
Do tego służy forum !!
admin

Re: Forum, domena, server

Post autor: admin »

No wybacz, ale kupisz sobie nowy telefon innej firmy i też będziesz w podobny sposób narzekał?

Zamiana stron jest bardzo dobra, skupiasz się na treści, a nie na avatarach userów piszących post.

Wiadomo, że zawsze trzeba się przyzwyczaić do nowego, ale jak nie tu to na innym forum będzie ten skrypt.
Awatar użytkownika
Dżejwor
Moderator
Posty: 397
Rejestracja: 7 kwie 2010, 15:36

Re: Forum, domena, server

Post autor: Dżejwor »

Po pierwsze nie kupię sobie NOWEGO telefonu innej firmy bo nowe telefony mają tą samą wadę co ten skrypt i większość nowego oprogramowania - ich "wszystkomającość" czyni je NIEFUNKCJONALNYMI. Ja chcę prosty normalny skrypt bez udziwnień z prostym layoutem graficznym. Jak by tego było mało PHPBB3 wypada marnie pod względem wydajności - jak każdy nowy soft z windowsem vista/7 adobereaderem9 i gadugadu10 na czele ale widać kolega albo jest zagorzałym fanem nowego "LEPSZEGO" oprogramowania, albo zwyczajnie nie potrafi zainstalować skryptu nieposiadającego polskiego wsparcia.
admin

Re: Forum, domena, server

Post autor: admin »

No z Win7 to pojechałeś... I tym brakiem polskiego wsparcia dla phpbb3. Fanem "LEPSZEGO" tez nie jestem, ale czasem nie ma wyjścia (bezpieczeństwo).

Nie chcę się kłócić, no ale widzę nie dojdziemy do porozumienia. Slu ma hasła do ftp, droga wolna dla starego skryptu. Wyjdzie w praniu czy będzie OK czy nie.
Awatar użytkownika
Dżejwor
Moderator
Posty: 397
Rejestracja: 7 kwie 2010, 15:36

Re: Forum, domena, server

Post autor: Dżejwor »

Z win7 nie pojechałem - w porównaniu z vistą jest lepiej ale nadal działa gorzej niż xp co dla mnie jednoznacznie czyni go gorszym od xp system jest dla sprzętu a nie sprzęt dla systemu poza tym nie działa na nim protel 99SE co czyni go kompletnie nie przydatnym do pracy;) Kłócił się nie będę. Wyrażam tylko swoje zdanie. Niech sobie jest PHP3 jeśli da się zainstalować layout taki jak ma chociażby elektroda i będzie to działało poprawnie i stabilnie to mnie w zasadzie numer wersji nie obchodzi - nie on determinuje jakość softu tylko interfejs użytkownika który w tym wypadku uważam za niezbyt sensowny - generalnie.
Awatar użytkownika
slu_1982
Administrator
Posty: 560
Rejestracja: 5 kwie 2010, 17:49
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Forum, domena, server

Post autor: slu_1982 »

No i tal wspólnymi siłami doszliśmy do porozumienia ! :!: Tylko emotikony podmienimy.... :lol: naprawde bo te pseudo żarówki mnie męczą ! :idea: :lol:
Na Gadu-Gadu nie udzielam żadnych porad związanych z elektroniką ani chemią.
Do tego służy forum !!
admin

Re: Forum, domena, server

Post autor: admin »

No i mamy kompromis :)
Awatar użytkownika
slu_1982
Administrator
Posty: 560
Rejestracja: 5 kwie 2010, 17:49
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Forum, domena, server

Post autor: slu_1982 »

Regulaminy zaczniemy pisać w weekend. Zmnieniaj emoty ! :D

Odpowiem nie ładnie bo post pod postem ale już zmieniłem emotikony ;)

Scaliłem :P następnym razem będzie ostrzeżenie :P ;) Dżejwor
Na Gadu-Gadu nie udzielam żadnych porad związanych z elektroniką ani chemią.
Do tego służy forum !!
szkielet-s1

Re: Forum, domena, server

Post autor: szkielet-s1 »

Według mnie temu forum brakuje przejrzystości. Mam nadzieję, że tutaj będzie większa swoboda w rozpisywaniu się niż jak to jest na elektrodzie. 8-)
Awatar użytkownika
slu_1982
Administrator
Posty: 560
Rejestracja: 5 kwie 2010, 17:49
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Forum, domena, server

Post autor: slu_1982 »

Co masz na myśli z tym rozpisywaniem się ?
Na Gadu-Gadu nie udzielam żadnych porad związanych z elektroniką ani chemią.
Do tego służy forum !!
Awatar użytkownika
slu_1982
Administrator
Posty: 560
Rejestracja: 5 kwie 2010, 17:49
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Forum, domena, server

Post autor: slu_1982 »

maks 30kB na strone co ulatwia mi kontakt i pisanie postów z telefonu :) przeniose jutro temat do komnaty dla modów :roll:
Na Gadu-Gadu nie udzielam żadnych porad związanych z elektroniką ani chemią.
Do tego służy forum !!
Awatar użytkownika
trzaska456
Posty: 78
Rejestracja: 19 kwie 2010, 07:36

Re: Forum, domena, server

Post autor: trzaska456 »

Więcej swobody niż na elektrodzie = jeszcze większy śmietnik.



;) slu
Awatar użytkownika
Rafixs
Posty: 11
Rejestracja: 21 kwie 2010, 13:19
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Forum, domena, server

Post autor: Rafixs »

Witam.
Pamiętajcie, że ludzie tworzą forum. ;)
ODPOWIEDZ