Forum, domena, server

Zastrzeżenia, propozycje, ważne informacje.

Propozycje domen

plhv.org
2
25%
myhv.org
6
75%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
trzaska456
Posty: 78
Rejestracja: 19 kwie 2010, 07:36

Re: Forum, domena, server

Post autor: trzaska456 »

Witam,
Kiedy zostanie zmieniony adres strony? Dajcie chociaż jakiś alias.
Proponuje jeszcze dożucić dział Inne co wy na to?
admin

Re: Forum, domena, server

Post autor: admin »

Jak się znajdą chętni na składkę na domenę to będzie. A jako inne jest forum "Elektronika ogólne".
Awatar użytkownika
slu_1982
Administrator
Posty: 560
Rejestracja: 5 kwie 2010, 17:49
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Forum, domena, server

Post autor: slu_1982 »

Siemasz. chciałbym sporządzić listę osób które były by chętne na przelanie tych 5-10 złotych na domenę. Jak widać większość jest za myhv.org co nie ukrywam mnie cieszy 8-) Jakoś bardziej mi się podoba ta nazwa. Ponad to moim zadaniem myhv brzmi lepiej. Co do czasu zmiany adresu myślę że trzeba by było poczekać do końca sezonu letniego :idea: i sprawdzić czy się forum rozwija. Na razie nikt nic nie napisał oprócz mnie w innych komnatach co mnie trochę smuci, bo forum zaczyna mieć tendencje do upadku, a jeszcze na dobrą sprawę nie ruszyło. Rozumiem teraz jest okres kiedy poprawiamy oceny, uczymy się, niedawno kolokwia, sesje, egzaminy a przed nami też matury itd. Inni zaś poświęcają swój czas pracy, lub nie mają innego wyboru. Mam nadzieje że jak ruszy sezon letni na dobre to pojawią się pierwsze projekty. Jeżeli macie jakieś swoje projekty opisane na innych forach śmiało możecie je tu wklepać. Przed nami 3 maja, chciałbym coś nowego zobaczyć :) Sami widzicie jeżeli śledzicie ten temat że obiecywałem w poprzednim tygodniu napisać regulamin komnat ale jak widzicie lub nie widzicie nic się nie pojawiło :|

Piszę o przelewaniu pieniędzy a nawet nie wiemy na jakie konto miały by te pieniądze trafić. Myślę nad wyróżnieniem profilu przez miesiąc np. złotą gwiazdką osoby która by wpłaciła pieniążek.

Prosił bym również w imieniu nas wszystkich o wstawienie linka naszego forum : http://hvman.dyndns.org/hv do profili na innych forach w podpisie i w adresie www. Jeżeli macie jakieś pytania specjalne do mnie jest podany mój nr gg w profilu. Mój stan dostępności jest pokazywany tylko dla osób na liście kontaktów więc dla was jestem ciągle niedostępny ale piszcie. Jeżeli macie nr większy niż 17coś tam ( wiecie o co chodzi) to walić na PW. Tak jak mam popisane tutaj w sygnaturze nie pomagam "prywatnie" jeżeli chodzi o elektronikę itp. ponieważ chciałbym żeby te pytania pojawiały się na forum i żeby inni przed ponownym zapytaniem się mnie lub kogoś innego mogli przeczytać temat i samemu znaleźć odpowiedź. Właśnie od tego jest te forum. Forum jest tworzone przez ludzi dla ludzi.

Aha co do dodawania projektów, jeżeli macie jakiś projekt, i jesteście w trakcie prac, możecie opisywać swoje postępy, będą to tzw. tematy WIP ( work in progress) które też są mile widziane. I pamiętajcie też o tym że możecie pisać co zamierzacie budować- swoje plany, zapytać o problemy jakie mogą wystąpić itp.


Dostałem dwa sygnały od użytkowników o problemach z obrazkami. W jednym nie pokapowałem się o co chodzi więc proszę o opisanie problemu w tym temacie. Drugi problem to jak dodawać obrazek, a jest to bardzo łatwe. Najpierw klikamy:
Tutaj będzie nasz komentarz np. krótki opis albo nazwa.
Tutaj będzie nasz komentarz np. krótki opis albo nazwa.
Wybieramy obrazek z danej lokalizacji, czyli wybieramy folder gzie jest obrazek, klikamy na niego, klikamy potem dodaj plik. Po dodaniu możemy wpisać komentarz

Następnie klikamy wstaw w linii
Wstaw w linii
Wstaw w linii
Następnie sprawdzamy czy wszystko pasuje klikając podgląd. To wszystko :)


Pozdrawiam i proszę was o to by niedługo coś się ciekawego pojawiło.
Slu_1982
Na Gadu-Gadu nie udzielam żadnych porad związanych z elektroniką ani chemią.
Do tego służy forum !!
Awatar użytkownika
slu_1982
Administrator
Posty: 560
Rejestracja: 5 kwie 2010, 17:49
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Forum, domena, server

Post autor: slu_1982 »

Może tego nie widać bo nie widać ale szykuje się regulamin ogólny dla całego forum. Jest on powoli pisany w dziale dla wtajemniczonych.
Na Gadu-Gadu nie udzielam żadnych porad związanych z elektroniką ani chemią.
Do tego służy forum !!
admin

Re: Forum, domena, server

Post autor: admin »

Od dzisiaj forum ma nową domenę: http://myhv.org

Takiego linka używajcie też jeśli chcecie rozpropagować forum, jeśli już to robicie, zamieńcie stary http://hvman.dyndns.org/hv na nowy.
ODPOWIEDZ